Профілактика в стоматології – найдієвіший метод попередження стоматологічних захворювань у дітей і дорослих.

newfoto21

Особливо важливо приділяти увагу профілактиці стоматологічних захворювань у дітей, вагітних жінок та матусь в період грудного вигодовування. Дантист індивідуально підбирає той профілактичний препарат або систему, які підходять пацієнтові.

Наприклад, якщо у дитини в 3 роки є проблеми з зубками, доцільно застосування методу сріблення. Результати в такому випадку двоїсті: з одного боку, ми отримуємо припинення, але ніяк не повне припинення каріозного процесу; з іншого – пацієнт, з посрібленими зубами, ніяк не відрізняється від пацієнта з карієсом, зовнішній вигляд таких зубів не справляє враження здорових та й виглядає не красиво!

newfoto1

newfoto2

Існують і інші методи лікування, такі як пломбування молочних зубів. Такі методи болючі і піддають дитину сильному стресу. Згадайте, звук бормашини в дитинстві і розповіді про страшних зубних рвачів. 🙂

Фактично це призводить до страху перед відвідуванням стоматолога і, як наслідок, до великих проблем із зубами протягом усього життя.

Тож приділимо увагу профілактиці.

В середньому, кожен витрачений на профілактику карієсу долар дозволяє заощадити від п’ятдесяти до п’ятисот вісімдесяти п’яти доларів на лікуванні карієсу та його наслідків. На жаль, в нашому суспільстві культура профілактики і гігієни не настільки популярна як на заході. Позначається різниця в організації та функціонуванні систем охорони здоров’я, але ми йдемо в потрібному напрямку. І майбутнє за профілактичною медициною.

Існує альтернатива дискомфорту і болю, стресам і шокам. Це система профілактики карієсу Dental Resources виробництва США, спрямована на запобігання розвитку стоматологічних захворювань і призначена як для дорослих пацієнтів, так і для дітей!

Dental Resources – це система комплексної профілактики, яка індивідуально підбирається лікарем-стоматологом.

Варто підкреслити, що ця система є 2-х етапною і розрахована на дворазове застосування протягом року, під контролем лікаря. При цьому ніяких незручностей для пацієнта немає.

Клінічний приклад використання системи Dental Resources.

В клініку звернулася маленька пацієнтка трьох років.

При огляді між передніми зубами спостерігалась темна пляма.

newfoto3

Діагноз: Карієс. При огляді та проведенні лікування дитина плаче і відчуває страх.

Батькам рекомендовано проведення комплексу профілактичних заходів з використанням системи Dental Resources.

Через 6 місяців застосування на дому, на контрольному огляді пацієнтки, плям не виявлено, зуби мали здоровий вигляд.

Все абсолютно безболісно і безпечно. І ніяких бормашин!

Для дуже маленьких пацієнтів Фірма Ultradent випускає систему фторування Enamelast®.
Цю систему можна використовувати навіть у немовлят пiдчас сну. Абсолютно безпечно і безболісно.

newfoto4

newfoto5

Профілактичні системи і препарати підходять практично всім і в будь-якому віці, але важливо розуміти, що чим раніше Ви почнете приділяти увагу профілактиці, тим з меншими проблемами Ви зіткнетеся в майбутньому.

Особливу увагу варто звернути на це в шкільному віці, в період юності, а жінкам в період вагітності і грудного вигодовування.

Протипоказанням є індивідуальна непереносимість до компонентів системи. Профілактична система підбирається стоматологом індивідуально кожному пацієнту.

Консультація безкоштовна.

newfoto6

Доведено необхідність з метою профілактики місцеве застосування фторидів. Системний якісний професійний догляд, застосування профілактичних засобів і способів, що показують результати цих дій, приводить до зменшення захворюваності карієсом і його ускладнень у дітей і дорослих.

Ця система зменшує кариесогеннiсть на 50-65% після застосування протягом року.

Система профілактики Dental Resourse (USA) призначена для дітей і дорослих і підбирається лікарем стоматологом або гігієністом в індивідуальному порядку.

Це двоетапна система і застосовується 2 рази на рік.

1-й етап – глибоке фторування тканин зубів.

Проводиться в стоматологічному офісі. Використання профілактичної зубної пасти в унідозах дозволяє видалити зубний наліт. Далі використовують кислотний гель пляшки по 480 мл. Кислотний гель містить 1.23% іонів фтору і має 5 різних смакiв – апельсиновий, ванільний, полуничний, зефірний, смак цукрової вати та вишневий.

Існує нейтральний гель з м’ятним смаком – 2% розчин фториду натрію (PH = 7), який застосовується у пацієнтів з брекет-системами або коронками.

2-й етап – підтримуючий. Проводиться в домашніх умовах.

Фтористий ополіскувач м’ятного смаку, який використовується в перебігу 6 місяців і містить 1.5% розчин фториду натрію. Ремінералізує гель Revive.

Як це відбувається на практиці.

Після огляду в стоматологічному кріслі, проводиться механічне очищення зубів спеціальною пастою. Система Dental Resources вже починає діяти на емаль зуба, замінюючи кристали гідроксіаппатіта на фтораппатіт, який зміцнює емаль зубів на порядок.

Далі виготовляється індивідуальна каппа або використовується стандартна для нанесення гелю, який проникає в пошкоджені ділянки емалі, в канальці цементу і дентину кореня, утворюючи кристали фтористого кальцiю. Час аплікації гелем від 1 до 4 хвилин.

Після застосування гелю з’являється характерне фарбування всіх шийок зубів, яке зникає після прийому їжі і вечірнього чищення зубів.

Далі вибираємо підтримує домашнє засіб –

У регіонах з низьким і нормальним вмістом фтору в питній воді – призначаємо фтористий концентрат, який розлучається до 1 літра дистильованою водою і зберігається в холодильнику, полоскання виробляються 2 рази в тиждень перед сном. Курс 6 місяців.

Гель  Home care призначаємо пацієнтам з підвищеною чутливістю зубів, кровоточивість ясен. Застосовується щодня після вечірнього чищення зубів протягом 6 місяців.

Пацієнтам з недоліком кальцію і майбутнім мамам рекомендуємо ремінералізуючий гель Revive, який наносять на зуби зубною щіткою і чекають 1-2 хвилини, а потім гель випльовують, не ковтаючи і порожнину рота НЕ полощуть.

Вартість першого етапу 1050 грн., Домашнього – 1150 грн. На 6 місяців. Для досягнення максимального ефекту рекомендовано використання двох послідовних курсів.

 newfoto6

Профілактична система Dental Resourses (USA) успішно справляється з каріозними ураженнями у дорослих і дітей.

Маючи в своєму арсеналі систему комплексної профілактики Dental Resources, ви завжди зможете дати гідну відсіч карієсу, подбавши при про це своє здоров’я і здоров’я близьких.

Повірте, задоволені пацієнти, це ті, хто приділяє мінімум уваги лікуванню зубів, тому, що максимум був приділений профілактиці. Саме такі пацієнти завжди повертаються до дбайливого і грамотному доктору з вдячністю.
Рекомендують нас і нашу клініку своїм друзям і знайомим.

Ми ж персонально запрошуємо нашого улюбленого пацієнта на наступний профілактичний огляд, безкоштовний. 🙂

Зберегти здоровими зуби дуже просто, і на багато дешевше ніж лікувати!

Стоматолог Винница отзыв


Водила свою дочку п’яти років на профілактику. Чуйні і привітні доктор і асистент, затишний і сучасний кабінет. Та й результат дався взнаки майже відразу. Спасибі їм велике за все!

Любомирова Ольга. м Хмельницький


Записаться на приём к врачу:

Заповнюючи цю форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності та угодою на обробку персональних даних

Поделиться с друзьями в соц-сетях
Share on FacebookShare on VKShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn